ForexDreamland

BitBay– recenzje o pracy giełdy kryptowalutowej

BitBay to polska giełda kryptowalut, która powstała już w 2014 roku. W następstwie decyzji Banku Palskiego, BitBay został zmuszony do zamknięcia działalności w Polsce i ponownego otwarcia działalności na Malcie. Dziś uważana jest za jedną z najszybciej rozwijających się giełd walut cyfrowych.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris niStrona została utworzona w 2014 r. i urosła do rangi jednej z największych giełdowych stron internetowych w dzisiejszej Europie. Firma jest kierowana przez dyrektora generalnego Sylwestra Suszka, który jest dobrze zorientowany w świecie finansów. BitBay.net działa również aktywnie w zakresie imprez charytatywnych, konferencji i edukacji, podnosząc świadomość na temat tego, jak ogromny jest dziś krypto-świat i jak ludzie mogą z niego korzystać.

BitBay – logowanie i funkcje platformyLorem

Aby założyć konto, należy przejść na stronę BitBay.net i kliknąć na zakładkę „Rejestracja” znajdującą się w górnej części strony głównej. Po kliknięciu tą opcję, w osobnej zakładce zostanie wyświetlona opcja wyboru metody, którą chcemy zastosować, ale w rzeczywistości jest tylko jeden wybór, a mianowicie podanie aktywnego adresu e-mail. Można zatem szybko dojść do wniosku, że strona nie ma żadnych problemów z utworzeniem konta anonimowo. Po podaniu adresu e-mail i kliknięciu potwierdzenia, jakie na niego otrzymamy, zostaniemy przekierowany z powrotem na stronę BitBay.net, gdzie należy podać pewne informacje. Są to między innymi login, hasło, kraj pochodzenia i preferowana walutę.

Podstawowe konto BitBay obejmuje wymianę walut cyfrowych. O ile pierwotnie BitBay był skierowany wyłącznie do polskich traderów, to obecnie giełda obsługuje większość krajów europejskich. Jest trzecią co do wielkości giełdą w Europie z ponad 1 milionem użytkowników. Poza podstawową opacją BitBay oferuje także usługi:

Zalety i wady BitBay – opinie z forum

Dla osób, które chcą po prostu zakupić Bitcoiny z serwisu, wystarczy kliknąć zakładkę „Portfel” znajdującą się w głównym panelu konta. Tutaj użytkownicy mają możliwość zakupu różnych walut w zależności od ich dostępności. BitBay oferuje dwa rodzaje rachunków: rachunek indywidualny i rachunek firmowy. Rachunek indywidualny jest bezpłatny i wiąże się z nim:

Przedsiębiorcy chcący handlować kryptowalutami, mogą to zrobić za pośrednictwem rachunku firmowego. Rachunek firmowy przynosi takie same korzyści jak rachunek indywidualny, z tym że opłaty prowizyjne są fakturowane bezpośrednio do przedsiębiorstwa 10. dnia każdego miesiąca. Opłaty „Maker and Taker” w serwisie BitBay zależą od wolumenu, który jest przedmiotem handlu. Wszelkie opłaty i ich wielkość znaleźć można na stronie BitBay.net.

BitBay – wypłaty i depozyt

Dla dobra i wygody swoich klientów, BitBay udostępnił kilka metod wpłat i wypłat środków. Można wpłacać lub wypłacać środki w kryptowalutach takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, lisk, Monero, Bitcoin Cash, dash, a nawet żetony do gier. Alternatywnie, można również wpłacać lub wypłacać środki w walutach FIAT, takich jak euro, dolar amerykański i polski złoty. Metody, które można wykorzystać do przelewu tych środków to: portfele kryptokurwalutowe, przelew bankowy, karty kredytowe/debetowe, Poczta Polska, Express DotPay lub sieć sklepów w Żabce. Wypłaty z BitBay mogą być również dokonywane w dowolnym bankomacie akceptującym MasterCard. Opłaty za złożenie depozytu są następujące:

BitBay – informacje o giełdzie kryptowalut

BitPay bardzo poważnie traktuje kwestię bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje na stronie internetowej są przetwarzane za pomocą zabezpieczonych połączeń HTTPS. Ponadto, wszystkie przelewy muszą być autoryzowane przez pracowników BitBay. Inne środki bezpieczeństwa przyjęte przez BitBay to ukryte hasło, czy uwierzytelnianie dwuetapowe.

Strona BitBay jest dostępna w języku angielskim i polskim. Aby zapewnić swoim klientom dostęp do pomocy technicznej w dowolnym momencie, gdy jej potrzebują, firma BitBay udostępniła swoje wsparcie telefoniczne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Alternatywnie, w przypadku częściej zadawanych pytań, można uzyskać dostęp do Helpdesku, aby zapoznać się z ich obszerną sekcją FAQ.

BitBay – ostrzeżenia i opinie z forum

Ogólnie rzecz biorąc, BitBay uważany jest przez wiele osób za niezawodną giełdę wymiany walut cyfrowych. Główną zaletą BitBay jest fakt, że obsługują 3 różne rodzaje walut FIAT. Ponadto, BitBay uprościł proces wypłat poprzez wydanie własnej markowej karty debetowej. Na forach rzadko można spotkać się z ostrzeżeniami, bądź negatywnymi opiniami o tej marce.

Exit mobile version